Illustration Agenda

Pripojte sa on-line na náš webový seminár o uzatváraní zmlúv na zaručené úspory energie - ‘Energy Performance Contracting (EPC)’ - na Slovensku!
Pripojte sa on-line na náš webový seminár o uzatváraní zmlúv na zaručené úspory energie - ‘Energy Performance Contracting (EPC)’ - na Slovensku!
28 November 2013 10:30 - 12:00
On-line event, Slovakia

Dňa 28. novembra 2013 o 10.30 -12.00h kancelária Dohovoru primátorov a starostov v spolupráci s Energetickým Centrom Bratislava usporiada on-line webinár na tému uzatvárania zmlúv Energy Performance Contracting na Slovensku  (http://bit.ly/I4y2P)

 Zmluva na zaručené úspory môže byť silným nástrojom pre mestá a obce, ktoré chcú zvýšiť energetickú hospodárnosť svojich budov a vybaviť ich modernejšou a energeticky efektívnejšou technológiou. Účelom webináru je predstaviť možnosti a výhody, ktoré ponúkajú zmluvy EPC slovenskom kontexte. Webinár je určeny najmä miestnym voleným zástupcom a energetickým manažérom miest a obcí, ktoré sú zapojené do Dohovoru prámátorov a starostov, alebo ktorí by mali záujem zapojiť sa.

Program

Moderátor: Jana Cicmanová, kancelária Dohovoru primátorov a starostov

·         Využitie metódy EPC na Slovensku

Marcel Lauko, riaditel’, Energetické Centrum Bratislava

·         Konkrétne príklady: skúsenosti z Košického kraja / projekty realizované firmou ESCO – Siemens a Dalkia

·         Diskusia s účastníkmi webinára.

 Webový link na vstup do webinára: https://eumayors.adobeconnect.com/r2qy0fohuqj/ a návod ako sa pripojiť: http://bit.ly/HYXS6w

 Účastníkom stačí rýchle pripojenie k internetu a slúchadlá! Na webinár sa nepotrebujete vopred zaregistrovať - stačí sa pripojiť 5 min pred začiatkom alebo kedykoľvek počas webinára.Webinár sa bude konať v slovenskom jazyku a účasť je obmedzená pre 100 účastníkov. Ak máte otázky o webinári alebo technické problémy s pripojením, kontakujte: Jana Cicmanová, +33 3 81 65 37 92, jana.cicmanova@eumayors.eu


Organiser: Covenant of Mayors' Office

Website: http://www.eumayors.eu

Contact details: Jana Cicmanová
+33 3 81 65 37 92
jana.cicmanova@eumayors.eu
Twitter
To exchange
via your mobile
Facebook
To become fan
of the Covenant page
Newsletter
To subscribe to the
newsletter
Rss feeds
To receive news
in real-time
With the political support of the European Commission With the political support of the European Commission. Website coordinated by the Covenant of Mayors Office.
News | Agenda | Site map | RSS help | Credits | Legal